Prieiga prie mokymosi medžiagos

Išmintingiems vadovams!

Holistinė verslo disciplina su komanda suteiks erdvės tobulėjimui ir verslo vystymui

Tai ne mokymai! Tai kelionė į vieną pusę, po kurios visur gebėsite matyti verslą holistiniu būdu.  Leiskitės į end-to-end paslaugos atlikimo kelionę, susikurkite discipliną, atsirinkdami informaciją ir end-to-end rodiklius, kurie tarnaus Jums, o ne atvirkščiai! 


Nesvarbu, ar esate vienos funkcijos vadovas,  įmonės, ar procesų vadovas čia Jūs rasite atsakymus kaip matyti ir valdyti paslaugų atlikimą END-TO-END įtraukiant komandą.


Kitų įmonių PAVYZDŽIAI. 

Virtuali end-to-end RODIKLIŲ lenta. 
Turinys

Patarimai, vizualūs įrankiai, Vadovas-Lean Treneris praktinė knyga, kitų įmonių pavyzdžiai

 • 1

  ĮVADAS Į HOLISTINĮ VERSLO VALDYMĄ

  • 📚 Vadovas - Lean treneris I dalis

  • Ką renkiesi Lean ar Karūną?

  • Podcast: Kaip CEO patiria end-to-end kliento kelionę UCS Baltic įmonėje.

  • Podcast: Lūžio taškas, kuris padėjo suvokti holistinę Lean vadybą po 10 m. patirties. Dalinasi UAB City Service CEO.

 • 2

  ĮVADAS Į HOLISTINĮ VERSLO VALDYMĄ POKYČIŲ KOMANDAI

  • Kas žudo įmonę

  • Kas yra Holistinis verslo valdymas

  • Praktinis Holistinės verslo disciplinos pavyzdys

  • Gerosios praktikos pavyzdys (anglų k)

  • Kaip išvengti neteisingų rodiklių

  • Kas yra klaidingos užklausos ir kaip jas atskirti nuo teisingų

 • 3

  KOMANDOS ĮTRAUKIMAS Į DISCIPLINOS KŪRIMĄ IR VEIKLOS TOBULINIMĄ

  • Sisteminio PDSA taikymas veiklos tobulinimui (facilitavimo gidas vadovui)

  • Kaip pasiruošti pokyčiui, kad neskaudėtų?

  • Apie prasmingą ir neprasmingą Kaizen'ų pildymą

  • Lūžio taškas, kuris padėjo suvokti holistinę Lean vadybą po 10 m. patirties. Dalinasi UAB City Service CEO.

  • Kaip Lean filosofija keičia vadovo rolę. Laura Gerrits - Gedvilė.

  • Pavyzdys kaip rodiklių pagalba įtraukti komandą į veiklos tobulinimą?

 • 4

  BONUS

  • #01 Kaip 2021 m. susikurti discipliną įtraukiant komandą?

  • #02 Kaip įdarbinti klientų klaidingas užklausas ir padaryti tai kasdieniu įmonės rodikliu, vietoj brangaus klientų pasitenkinimo (NPS) tyrimo?

  • #03 End-to-End veiklos rodikliai holistinėje verslo disciplinoje. Kaip susikurti discipliną, kuri būtų stipresnė už hierachiją?

  • #04 kaip Holistinė verslo disciplina padeda valdyti rizikas? Kaip valdyti tai, ko nežinome, kad vėliau nereikėtų valdyti krizių?

Rezultatai, kuriuos pasieksite:

 • Padidinsite klientams kuriamą vertę.

 • Sumažinsite klientų klaidingas užklausas.

 • Įsigilinsite į klientui suteikiamo pažado procesą ir jį tobulinsite.

 • Turėsite vizualų paslaugos valdymo Excel Dashboardą, kurio pagalba komanda kasdien matys, matuos ir valdys paslaugos atlikimą.

 • Sukursite savo komandai veiklos prasmę ir klientui vertę kuriančius rodiklius.

 • Suformuosite veiklos discipliną ir atskaitomybę, suteikiančią kokybiškų sprendimų greitį.

 • Pradėsite dirbti ne tik funkcinei veiklai, o verslui.

 • Suformuosite holistinį verslo mąstymą ir pakelsite savo lyderystę į kitą lygį.

Įrankiai, kuriuos naudosime:

Excel end-to-end rodiklių vizualios lentos "dashboard". Užduočių ir veiklos patobulinimų online įrankis. End-to-end kliento kelionės žemėlapis.

Vadovai renkasi end-to-end discipliną, nes jiems svarbu:

 • Matyti ir matuoti kliento pažadų vykdymą

  Kasdien kartu su komanda matyti, matuoti ir tobulinti savo paslaugų atlikimą.

 • Įtraukti komandą į kasdienį planavimą

  Įtraukti komandą į veiklos tobulinimo disciplinos sukūrimą, ir nenuleisti aklai "Lean įrankių", kuriems tarnausite patys.

 • Iš reaktyvumo pereiti į sistemingą veiklą siekiant tikslų

  Kasdienė veikla yra nuolatinis "gaisrų gesinimas", komanda dirba kaip atskiros dalys, o Jūs norite padriką darbą pakeisti sistemišku.

Jūsų mentorės

The Holistic Enterprise įkūrėjos

Holistinės vadybos trenerė

Laura Gerits Gedvilė

"Geležinė ranka aksominėje pirštinėje" - taip Laurą vadina jos ilgamečiai klientai. Jei norite disciplinos savo komandoje Lauros vedimas už rankos yra jūsų disciplinos garantas. 2010 m. pardavusi savo įkurtą verslą Laura ir toliau dirbo su verslo savininkais ir vadovais, padėdama jiems pertvarkyti savo verslą. Nuo 2010 m. Lietuvoje dirba su paslaugų įmonėmis vystant Lean vadybą. Nuo 2016 iki dabar dirba su itin reikliais klientais Skandinavijoje ir Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Laura yra baigusi prestižinį ir vienintelį Europoje MSc in Lean Enterprise (Buckingham University, UK) magistro laipsnį, BSc in Commercial Law & Economics (CBS Copenhagen Business School) bakalauro laipsnį, taip pat yra sertifikuota ICC Certificated Koučerė. Jei norite dirbti su Laura turi būti pasirengęs dirbti "hands-on" ir iki galo išpuoselėti discipliną.

Holistinės vadybos trenerė

Vilma Nasteckienė

Po ilgametės patirties rizikos ir pokyčių valdymo bei vadovavimo komandoms bankų sektoriuje, 2011 m. pasitraukė iš pareigų. Išėjusi iš komforto zonos, pradėjo dirbti su įmonių valdybos nariais ir verslo savininkais, kuriant verslo pertvarkas. 2014 m. įvyko lemtingas susitikimas su Laura, leidęs augti kartu su savo klientais ir dalintis patirtimi, o vėliau išaugęs į holistinio verlslo valdymo The Holistic Enterprise verslą. Išsilavinimas: Vytauto Didžiojo Universitetas, Weber State University JAV ir BI Norwegian Business School. Sertifikuota rizikos valdymo (AT31000) trenerė. ICC koučerė. Šiuo metu PhD kandidatė ISM Ekonomikos ir vadybos universitete.

Klientų atsiliepimai

Laura Makelė

DANSKE BANK LEAN IR PROCESŲ VADOVĖ

Turėjau puikią galimybę dirbti su aukščiausio lygio Holistinio verslo mentore Laura Gerrits Gedvile. Trumpai tariant, holistinio verslo valdymo filosofija atitinka esminius paslaugų įmonės poreikius, suteikia galimybę atrasti kritinius verslo taškus ir perkelti šį matymą į įmonės DNR. Tai ne tradicinis konsultavimas ar „standartinio įrankių rinkinio pardavimas, tai yra tikra mentorystė, su kantrybe ir aistra. Lean Paslaugose programa supurto tradicinį verslo mąstymą. Be jokių abejonių, The Holistic Enterprise komanda yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori kurti tvirtą holistinį verslą užuot siekę vienadienių rezultatų.

Rolandas Rutėnas

CEO, UAB Ekonovus

Pradėjome mažais žingsneliais judėti nuo elementarios disciplinos ir mums tinkamų veiklos rodiklių. Šiandien, su Vilmos pagalba, kalbame apie strateginių tikslų ir taktikų nusistatymą, su tuo susijusių rodiklių kaskadavimą per visą įmonės hierarchiją, visų lygių darbuotojų įtraukimą. Vilma neleidžia per daug atsipalaiduoti, bet ir neperspaudžia. Svarbu, kad Vilma nėra tik „konsultantas“, ji tapo mūsų komandos nariu, kuri kartu su visa vadovų komanda analizuoja mūsų aplinką, diskutuoja ir dalyvauja esminiame įmonės pokytyje.

Eglė Šimė

CEO, UAB Verslo aptarnavimo centras, Lietuvos energijos grupė

Kuo išskirtiniai šie konsultantai su kuriais mes dirbame? Tuo, kad jie tau neduoda atsakymo. Aš manau, kad jie tikrai pakankamai protingi ir visus atsakymus žino, ir patyrę ne su viena organizacija. Bet jie tau leidžia prieiti prie galutinio rezultato pačiam, suvokiant kodėl tu tai darai. Tai turbūt esminis jų išskirtininumas. Tada tu tobulėji mokydamasis iš savo klaidų, žinodamas, ką padarei ne taip. Tokiu būdu organizacijoje Lean įrankiai ir kultūra prigyja žymiai stipriau.

Israel Losada Salvador

COO, KITRON grupė

Vizualios kasdienio valdymo sistemos sukūrimas iš esmės pagerino mūsų gebėjimą greitai ir sistemiškai reaguoti į rinkos ir klientų keliamus iššūkius. Holistinės įmonės mentoriai yra labai motyvuoti ir kompetetingi profesionalai, sukaupę įvairiapusę veiklos meistriškumo, Lean ir nuolatinio tobulėjimo patirtį. Laura ir jos partnerė padėjo mums sukurti, išvystyti ir visoje įmonių grupėje pritaikyti Holistinę vizualaus verslo valdymo sistemą, kurios rezultatai mūsų sprendimams ir verslui buvo akivaizdūs.

Marius Balčiūnas

GAMYBOS DIREKTORIUS, UAB SELTEKA

„Prisimenu visą kelionę su The Holistic Enterprise. Kaip į tuos pačius įrankius, filosofiją ir kultūrą žvelgiau skirtingai. Kiekviename metode slypi matoma pusė (pvz.: mažas lapelis, popierius, spalva, lenta, klausimai, skaičiai, taisyklės, rašymas ranka) ir nematoma pusė. Nematoma ir esminė pusė - tai kova su mūsų, vadovų, žmogiškaisiais ir vidiniais demonais, nuostatomis. Visi matomi metodai yra skirti pakeisti nematomiems. Asmeniškai man tai suteikė regėjimą, komandai davė pasitikėjimą, o įmonei viltį.“

Daiva Prekevičienė

Vykdomoji direktorė, UAB „Trukmė“

Šios trenerės mus pirmiausia atgręžė į klientą. Įlipome į kliento batus ir išdrįsome klausti, o ko klientas nori. Treneriai mums uždavinėjo klausimus, atsakymų ir sprendimų ieškojome patys. Atnaujinant strategiją padėjo išsigryninti ir susitelkti į lūžio taškus – esminius procesų patobulinimus, kurie leidžia kurti pridėtinę vertę klientui. Kasdienė disciplina leidžia matyti besikeičiančią situaciją einamu momentu ir greitai priimti sprendimus bei suderinti strategijos įgyvendinimą su įprasta veikla. Darbuotojai noriai įsitraukia, drąsiai kelia problemas ir komandose ieško sprendimų. Įmonės veikla tapo efektyvesnė ir kokybiškesnė. Klientai tai vertina.

Saulius Mudėnas

ĮMONĖS UŽDAROJI DIZAINO IR LEIDYBOS AKCINĖ BENDROVĖ „KOPA“ VADOVAS

Net labai reiklūs vadovai jaučia gaunamą vertę per trumpą laiką, nes patys Treneriai žiūri į mūsų įmonę per Kliento poreikių „akinius“. Geras sprendimas pati mokymų struktūra. Visa tai davė tinkamą grįžtamąjį ryšį ir kokybę.

Vytautas Turonis

GENERALINIS DIREKTORIUS ĮMONĖJE „MANO BŪSTAS“

Po dešimties metų Lean įrankių praktikos ir suvokimo, kad tikrai apie savo verslą žinome jau viską, Holistic Enterprise treneriai per trumpą laiką privertė mus-vadovus pamatyti organizaciją kliento akimis, padėjo net tik priimti, o ir įgyvendinti drąsius pokyčius iš esmės keičiančius mūsų verslo modelį.

Aistė Klovė

Planavimo vadovė, UAB Philip Morris Lietuva

Mentorystės pagalba su vadovų komanda stipriai orientavomės į klientą ir tuo pačiu pelno didinimą. Sukūrėme holistinę verslo discipliną, kas ypač padeda man ir komandai susitelkti, pasiekėme dvigubą augimą ir aukštą produktyvumą. Laura yra mentorė gebanti suprasti tiek mano vidinį ir tiek mano įmonės pasaulį, kas yra reta. Kai nebematau bendro paveikslo, užtenka poros valandų mentorystės ir grįžtame į fokusą. Mentorė nepaleidžia tol, kol aiškumas nėra pilnai vizualizuotas. Tada pamatau pilkas vietas, ribotumus ir kartu su komanda galiu priimti išmintingesnius sprendimus.

Rytis Šimkevičius

Mentorystės pagalba su vadovų komanda stipriai orientavomės į klientą ir tuo pačiu pelno didinimą. Sukūrėme holistinę verslo discipliną, kas ypač padeda man ir komandai susitelkti, pasiekėme dvigubą augimą ir aukštą produktyvumą. Laura yra mentorė gebanti suprasti tiek mano vidinį ir tiek mano įmonės pasaulį, kas yra reta. Kai nebematau bendro paveikslo, užtenka poros valandų mentorystės ir grįžtame į fokusą. Mentorė nepaleidžia tol, kol aiškumas nėra pilnai vizualizuotas. Tada pamatau pilkas vietas, ribotumus ir kartu su komanda galiu priimti išmintingesnius sprendimus.

Įmonės, kurių vadovai dalyvavo programoje:

FL Technics logo
Ekonovus logo
BA Training logo
Philip Morris
Mano būstas logo
VAC logo
Kitron logo
Lietuvos energija logo
Sabelijos prekyba
LCC
Softera Baltic
Lietuvos policija
Trukmė
Cargo Go
Nordea Bank
Litcargus